E-mail: info@czakce.cz     Tel: 603 526 088
Středa 22. ledna . Svátek: Slavomír
AKCE, TÉMATICKÉ NABÍDKY, SLEVY
-informační portál-

Celkem v portálu 530 akcí, přidáno 2 za posledních 24 hodin

Pozvánky

km

Akce, splňující daná kritéria: 0

Úvodní strana \ HRADEC KRÁLOVÉ (Hradec Králové) \ Kalendářové akce \ Detail akce

< Zpět na výpis akcí

Královéhradecká nábřeží 2019

Královéhradecká nábřeží 2019

*- Povinné pole

25.08.2019
27.10.2019
HRADEC KRÁLOVÉ (Hradec Králové)
Hradec Králové

Cyklus Královéhradecká nábřeží nabídne v roce 2019 následující

⤵️⤵️⤵️

➡️➡️➡️ Nábleší

každá poslední neděle v měsíci

pod Pražským mostem

Pravidelné bleší trhy na labské náplavce pod Pražským mostem v Hradci Králové se nově konají každou poslední neděli v měsíci, a to bez ohledu na počasí.

➡️➡️➡️ RESTAURANT DAY

28. 4.

Smetanovo nábřeží

Happening jídla, který umožňuje všem milovníkům gastronomie otevřít si na jeden den svou vlastní restauraci, kavárnu, čajovnu nebo třeba bistro a nabízet doma připravená jídla netradičním způsobem.

➡️➡️➡️ BRANNÝ ZÁVOD

4. 5.

náměstí Osvoboditelů; Eliščino nábřeží

Branný závod již několik let není pouze závodem pro sportovce, ale je též určen pro širokou veřejnost, pro kterou je na náměstí Osvoboditelů připraven doprovodný program - ten je určen pro všechny věkové skupiny. Pro veřejnost je plánován program zaměřený především na první pomoc a zdravovědu obecně a ukázky z vojenského sektoru.

➡️➡️➡️ HRADECKÉ NÁBŘEŽÍ GURMÁNŮ - Chuť jara

4. 5.

Náplavka, Smetanovo nábřeží

Ochutnáte české i zahraniční speciality, moderní gastronomické pochoutky, zakoupíte české regionální a farmářské potraviny. Těšte se na nové produkty z různých koutů světa, které zapijete skleničkou dobrého vína, koktejlu, piva či limonády.

➡️➡️➡️ NÁBŘEŽÍ ŘEMESLNÍKŮ

18. 5.

Tylovo nábřeží

Tylovo nábřeží se na jeden den promění ve velkou tvůrčí dílnu, kde předvedou svoje umění jak řemeslníci z celé republiky i ze zahraničí, tak studenti odborných řemeslnických škol. Čestným partnerem letošního ročníku je Archeopark Všestary, takže se můžete těšit na přehlídku řemesel skutečně od pravěku po současnost.

➡️➡️➡️ HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY

1. 6.

Smetanovo nábřeží; náměstí 5. května

Celá akce se skládá z organizace několika turnajů v různých sportovních disciplínách v atraktivním prostředí hradecké náplavky v centru města. Jednotlivé sporty jsou organizovány ve své "pouliční, městské" variantě jako např. streetball nebo pouliční fotbal, které jsou neotřelé a velice populární.

➡️➡️➡️ DEN VODY

7. 6.

Eliščino nábřeží

Den vody je celodenní akce zaměřená pro školní děti, mládež a rodiny s dětmi. Dopolední část programu je určená pro Mateřské školy a Základní školy. Děti čeká zábavně-edukativní soutěž, při které navštíví 20 stanovišť, kde budou plnit úkoly zaměřené na témata vody, ekologie, památek a turistických zajímavostí. Odpolední část pak zahrnuje zábavu jako taneční vystoupení, žonglování, koncerty, skákací hrad, kolotoč, skluzavku, šlapací buginy, pestrý dětský program, bumperball, malování na obličej.

➡️➡️➡️ NÁBŘEŽÍ UMĚLCŮ

7. - 8. 6.

Náplavka Labe

Nábřeží umělců 2019 je zakončením studentského výtvarného sympozia, letos věnovanému řekám, potokům a kalužím města. Proběhne řada workshopů a dílen výtvarných, pohybových, hudebních atd., ale také mnoho aktivit s tímto tématem souvisejících, včetně edukace a uměleckého jarmarku, divadla a hudebních vystoupení. Jde o umělecko-výtvarné aktivity mimo kamennou galerii, aktivity pro nejširší veřejnost.

➡️➡️➡️ ŠAMPIONÁT EVROPY ZÁVODŮ ŠLAPACÍCH VOZÍTEK S PEDÁLY

22. 6.

Eliščino nábřeží; Tyršův most; Pražský most; Masarykovo náměstí

Desátý ročník závodů šampionátu Evropy v České republice se pojede na osvědčené trase v centru města. Trasa patří k nejkrásnějším v Evropě, a proto se očekává účast mnoha zahraničních týmů především z Francie a Itálie. Start a cíl závodu je před Muzeem východních Čech, kde budou probíhat předváděcí scénky závodních týmů.

➡️➡️➡️ STREET FOOD ROCKS

22. 6.

Smetanovo nábřeží

Putovní food festival STREET FOOD ROCKS nabídne netradiční kulinářské zážitky i pohodovou atmosféru letního hudebního festivalu. Kvalitní gastronomie pod taktovkou Zdeňka Střížka, zakladatele veleúspěšného Burgerfestu, provede návštěvníka zákoutími kuchyní z celého světa za zvuku hudby mnoha kapel.

➡️➡️➡️ NÁBŘEŽNÍ JAZZOVÁ POUŤ

3. 8.

Eliščino nábřeží

Letos již pojedenácté zpříjemní první srpnový víkend Nábřežní jazzová pouť. Putování mezi dvěma pódii i napříč jazzovými styly v podání muzikantů z našeho regionu, špičkových českých jazzmanů i zahraničních hostů . Letní jazzová pouť zve k malé promenádě styly hudby, která ovlivnila 20. století a okouzluje nás ve třetím tisíciletí.

➡️➡️➡️ NÁBŘEŽÍ KERAMIKY A SKLA

17. 8.

Tylovo nábřeží

Nábřeží ožije ruchem tradiční české tvorby hrnčířských dílen, sklářských a keramických ateliérů.

I tentokrát budou moci návštěvníci prohlížet a nakupovat výrobky sklářských a hrnčířských mistrů z celé naší země a současně obdivovat předvádění tradičních řemeslných technik.

Zajímavostí bude jistě i zahradní dekorativní keramika či keramika pálená.

➡️➡️➡️ 17. MEZINÁRODNÍ NÁBŘEŽÍ PAROMILŮ

31. 8.

Smetanovo nábřeží; Eliščino nábřeží; náměstí 5. května

Svým zaměřením a rozsahem jde o ojedinělou letní evropskou akci, určenou vlastníkům parních strojů či jejich replik jako vystavovatelům, i široké veřejnosti, kterou historie páry zajímá. Návštěvníci tu uvidí parní válec, lokomobily, hasičské stříkačky, lokomotivy, modely parních strojů – také pak stabilní stroje a auto i moto veterány. Akce je každoročně zpestřena flotilou parníčků i dětskou železnicí, které mohou využít návštěvníci k projížďkám.

➡️➡️➡️ HRADECKÉ NÁBŘEŽÍ GURMÁNŮ - Chuť podzimu

21. 9.

Náplavka; Smetanovo nábřeží

Na hradecké náplavce se na podzim setkají milovníci dobrého jídla a pití, kuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři. Akce bude nabízet a pracovat se sezónními surovinami, včetně regionálních potravin.

➡️➡️➡️ Nábřeží saunařů

4. - 6. 10.

Smetanovo nábřeží; náplavka u náměstí Osvoboditelů

Silná komunita saunařů i otužilců napříč všemi lokalitami, věkovými kategoriemi nebo typologiemi postav se konečně dočká 4. – 6. října 2019 svého Nábřeží. Na dva dny se v centru města budou moci návštěvníci opotit v různých druzích saun a potíren a rázem se svlažit přímo v Labi. Program bude obohacen o různé přednášky, saunové rituály nebo hudební zážitky napasované přímo na rytmus potu. Unikátní akce bude pilotním ročníkem a je otevřena široké veřejnosti, která se nebojí zážitků v pravém slova smyslu.

➡️➡️➡️ RESTAURANT DAY

13. 10.

Smetanovo nábřeží

Happening jídla, který umožňuje všem milovníkům gastronomie otevřít si na jeden den svou vlastní restauraci, kavárnu, čajovnu nebo třeba bistro a nabízet doma připravená jídla netradičním způsobem. Myšlenkou celé akce je sdílet radost z jídla a vaření, pobavit se, poznat nové přátelé a vychutnat si společně tento den plný nevšedních gastronomických zážitků.

Termíny konání jsou platné ke dni 16. 1. 2019 dle informací pořadatelů.

[Zdroj: http://nabrezihk.cz ]

Mohlo by Vás také zajímat z regionu

Půjčovna Sportovního vybavení Hradec Králové
Půjčovna Sportovního vybavení Hradec Králové

Akce platná od 01.03.

HRADEC KRÁLOVÉ (Hradec Králové)

V naší půjčovně najdete koloběžky, kola, paddleboardy, in-line brusle. Nabízíme vám ale také i šlapací káry, elektrické koloběžky a kola, howerboardy a mnoho dalšího. Vše vám zapůjčíme jak na jedno odpoledne, tak na týden, nebo měsíc. V půjčovně vám rádi poradíme s výběrem sportovního vybavení, vše vám vysvětlíme a ukážeme. Mimo jiné vám můžeme nabídnout individuální výuku jízdy na bruslích a servis vašich bruslí. Tak neváhejte a přijďte se o tom přesvědčit sami. Těšíme se na vás!

Veba hotel resort
Veba hotel resort

Akce platná od 30.06.

Nové Město (Hradec Králové)

Příjemný pobyt na Broumovsku v blízkosti Adršpachu s kapacitou 63 lůžek, grilem a rozsáhlou zahradou.

AKCE
Okres: Hradec Králové
na Facebooku

Zvýrazněné akce

cx 0cx 1
Zde může být Vaše akce
cx 2
Zde může být Vaše akce
cx 3
Zde může být Vaše akce
cx 4
Zde může být Vaše akce

Zvýrazněné akce

co 1co 1
Zde může být Vaše akce
co 2
Zde může být Vaše akce
co 3
Zde může být Vaše akce
co 4
Zde může být Vaše akce
co 5
Zde může být Vaše akce
co 6
Zde může být Vaše akce
Webové stránky vytvořil Acceler
Provozovatel stránek nezodpovídá za správnost uvedených informací.