Informační
portál akcí v ČR

Celkem v portálu 1571 akcí, přidáno 1 za posledních 24 hodin

km

Akce, splňující daná kritéria: 0

Úvodní strana \ Benešov (Benešov) \ Kalendářové akce \ Detail akce

< Zpět na výpis akcí

Fitness & relax víkend v Benešově

Fitness & relax víkend v Benešově

*- Povinné pole

05.10.2018
06.10.2018
Benešov (Benešov)
S-centrum Benešov U Vodarny 2215, 256 01 Benešov

Konečně je tady další FITNESS VÍKEND!!! ???? Kroužkujte si datum a vyjeďte na víkend s Darčou a Zuzkou, plný cvičení, zábavy, zážitků a skvělých lidí ????????????

Přihlášky a dotazy zasílejte na email provozni@redfit.cz a do předmětu pište “FITNESS VÍKEND” ???? Závazné přihlášky spustíme cca koncem srpna.

————————————————————————

KDY | 5. - 7.10. 2018

KDE | Sport & Relax centrum Benešov

CENA | 2 999 Kč (V ceně zahrnuty 2 noci vč. snídaní formou bufetových stolů, neomezený vstup do fitness, 4 skupinové lekce)

CO VÁS ČEKÁ | 4-5 skupinových lekcí (Fat Killer, Bodystylling, Pilates..), výlety (v okolí Konopiště..), akce (společné obědy, wellness, bowling..), poznáte novou partu, získáte nové zážitky.

V ceně víkendu jsou zajištěné snídaně. Obědy a večeře probíhají formou a la carte přímo v objektu, nebo ve městě. Dále jedna služba (wellness, bowling.. - dle domluvy na místě). K dispozici jsou především dvoulůžkové pokoje, možno zařídit i třílůžkové. Doprava je vlastní - jeden hodný řidič si naplní auto skupinkou a podělíte se o finance na benzín. Cesta je cca na 30 min a dá se dostat i busem ????

Podobné akce

Zvýrazněné akce

Zvýrazněné akce