E-mail: info@czakce.cz     Tel: 603 526 088
Neděle 4. prosince . Svátek: Barbora
AKCE, TÉMATICKÉ NABÍDKY, SLEVY
-informační portál-

Celkem v portálu 465 akcí, přidáno 3 za posledních 24 hodin

Pozvánky

km

Akce, splňující daná kritéria: 0

Úvodní strana \ Olomouc (Olomouc) \ Kalendářové akce \ Detail akce

< Zpět na výpis akcí

ECSTATIC DANCE DAY

ECSTATIC DANCE DAY

*- Povinné pole

09.10.2022
-
Olomouc (Olomouc)
Moravský Grunt

Pojďte s námi zažít hloubku ✨ TANCE ✨ ve 2 tanečních workshopech se zakončením v totální katarzi s ✨ ECSTATIC DANCE ✨

S Jakubem Cerulíkem tuto UDÁLOST pořádáme již potřetí a věřím, že to bude zase paráda. Tanec má obrovský transformativní potenciál a Jakub a Simona jsou zkušení lektoři, kteří umí vytvořit bezpečný prostor.

❤️

14:00-15:30 1. WORKSHOP: MINDFULDANCE (Simona Hájková)

❤️

Tento workshop vám pomůže se vyladit plně na své milované tělo pomocí smyslů a všímavosti a co nejvíce zklidnit svůj nervový systém a přejít do přítomného okamžiku  Pomáhá nám získat odstup od svých zranění a emocí a ponořit se do oázy klidu, kde se můžete naplno vykoupat

Tanec nás učí o našich emocích (hněv, strach, smutek, radost, láska, přijetí, znechucení, touha, atd.) a jejich přijetí. V každodennosti často není prostor na to, aby bylo možno emoce uchopit a roztřídit tam, kam patří, i v těle a proto se v tanci vydáváme za dobrodružstvím jejich poznání.

Tohle může být skutečně odrazovým můstkem pro zlepšení kvality vašeho života. V momentě, kdy s námi emoce smýkají všemi směry, bdělá pozornost a katarze v tanci mohou zajistit, že se budeme cítit jako oko hurikánu a najdeme v sobě vnitřní klid. Práci s tělem považuji za takový úkid naší psychiky, pravidelnou údržbu, která nám může pomoct v každodennosti. Abychom k sobě přistupovali s tou nejlepší péčí.

Těším se, až vás tímto workshopem provedu.

❤️

16:00-17:30 AUTENTICKÉ BYTÍ: PODPORA A ODEVZDÁNÍ (Jakub Cerulík)

❤️

Důvěřovat životu a odevzdat se intuitivnímu a instinktivnímu vedení může být jedna z největších výzev, se kterou se na cestě svého rozvoje setkáváme. Na workshopu Autentické Bytí: Podpora a Odevzdání prozkoumáme jakým způsobem nám tělo a ztělesnění může zprostředkovat kvality podpory a odevzdání se. Prozkoumáme možnosti uzemnění prostřednictvím kosterního aparátu a využití podpory země. Budeme hledat zdroje pozitivních pocitů v našem těle, tím najdeme v těle bezpečí/domov, ze kterého můžeme dále vycházet do neznámých vod a kam se můžeme vracet, když se budeme cítit diskomfortně nebo pod zátěží. Zdrojov místa v těle nám dále poskytnou podporu pro místa, kde neseme přílišné napětí a umožní nám odevzdat se v důvěře a bezpečí přirozené inteligenci těla, která nás povede při uvolňování nadbytečného stresu přes propouštění váhy a princip volného pádu. Najdeme v těle větší lehkost, která nám do života přinese více svobody a požitku. Workshop nám pomůže k tomu, abysme se dostali do kontaktu s naším tělem a jeho přirozenou inteligencí, která nám přináší autenticitu.

❤️

18:00-20:00 ECSTATIC DANCE (DJ NATIVE MIND)

Extatický tanec existuje už tisíce roků v rŮzných kulturách jako důležitý rituál, který propojoval členy komunity kmene a v posledních letech se opět rozšiřuje po celém světe jako bezpečný prostor, ve kterém se můžeme společně střetnout ve spontánním tanci, být plně sami sebou a spočinout v pohybu, který vychází z našeho vnitřního intuitivního vedení. Během hudebně-taneční cesty se dotkneme různých archetypálních kvalit uložených v nás a postupná gradace tempa a rytmu nás přivede do stavu extatické katarze, která nám umožná vypustit nadbytečný stres a napětí a umožní nám dotknout se našich léčivých zdrojů.

❤️

Lektoři: Jakub Cerulík (DJ Native Mind)

Slovenský choreograf, taneční performer, certifikovaný somatický kouč (Praha, Somatický koučing s.r.o.), facilitátor intuitivního a terapeutického tance (Brno, Move Art s.r.o.) a lektor tanečního divadla a performance. Kromě uměleckých a osobnostně rozvojových aktivit se věnuje organizování kulturně-uměleckých a vědomých akcí a působí jako vedoucí osobnost v Ecstatic Dance Djingu na území Česka a Slovenska. Během studií Dějin umění na Karlově univerzitě v Praze se věnoval filozofii a psychologii umění se zaměřením na terapeutický přesah umění a rituálů různých období a kultur. Během studia Tanečního divadla a performance na VŠMU v Bratislavě se věnoval využití principů expresivních terapií, psychodrama, koučingu, šamanismu a herního designu při tvorbě uměleckého díla a zpětně využití uměleckých postupů a praktik při práci na osobnostním rozvoji. Ve své práci přistupuje k člověku holisticky, se zřetelem na psychosomatickou jednotu (tělo, mysl, duše), přičemž integrativně využívá techniky, které pracují s tělem, hlasem, dechem, představou, slovem a předmětem. Svým učením pomáhá lidem na cestě zkoumání a integrace vlastní osobnosti hravým a kreativním způsobem, s cílem očištění těla a duše od stagnující energie projevené tělesnými či psychickými bloky a následným nabídnutím větší vnitřní svobody pomocí zlepšení v oblasti autenticity, sebeexprese, vnímavosti, explorace, integrace, psychohygieny a rozšířených stavů vědomí. Hlavním záměrem jeho praxe je přivést lidi do kontaktu se svým tělem a dovolit přirozené inteligenci těla, aby nás léčila a vedla na autentické cestě životem.

❤️

Simona Hájková

Česká tanečně-pohybová terapeutka, specialistka na poruchy příjmu potravy a psychosomatický přístup. V rámci studia Psychologie na UPOL v Olomouci ji nejvíce zaujaly expresivní terapie a přístupy zaměřené na práci s tělem. Od roku 2018 vede veřejné workshopy tance a meditace a byla kreativní ředitelkou Inspirace 21 z.ú., multižánrového centra, ve kterém pořádala koncerty, workshopy, veřejné lekce a vzdělávací semináře. Také založila projekt Vědomá Párty, který se snaží široké veřejnosti přiblížit alternativní způsob života, který je založen na principech vědomého života, zdravé stravy a holistického přístupu k člověku. Ráda spolupracuje s dalšími lektory a hudebníky, kteří doprovázejí a spoluorganizují její akce. V roce 2021 navázala v rámci svého projektu DANCE PILL (vědomý tanec a tvoření komunity) spolupráci s pražským projektem ECSTATIC DANCE PRAGUE. V rámci individuálních konzultací zpracovává s klienty jejich náročné životní situace a nabízí také možnost terapeutické práce s tělem. Momentálně se připravuje na příchod miminka, ale ráda by ve svých projektech dále pokračovala v souladu s tím, co jí dovolí péče o miminko.

❤️

Kde vás uvítáme? místo bude upřesněno ????

❤️V kolik? Oficiální začátek akce bude ve 14:00, přijďte ovšem dřív, abyste se stihli sžít s prostorem a nechoďte prosím na poslední chvíli

kdo chce, vezměte každý nějakou mňamku na stůl hojnosti.

Neoficiální konec akce jsem dala na 21:00 s prostorem pro sdílení, společné tvoření, zpívání,...

Za kolik? 500 Kč/celá akce při zaplacení akce dopředu na účet 1366484016/3030 do poznámky napište vaše jméno a název akce

600 Kč/na místě

Akce se nedá platit po workshopech zvlášť ???? děkujeme za pochopení

Nenech si to ujít ????

Těší se na Tebe,

Jakub Cerulík a Simona Hájková

Mohlo by Vás také zajímat z regionu

Villa Grande - apartmány
Villa Grande - apartmány

Akce platná od 29.06.

Olomouc (Olomouc)

Soukromé apartmány Villa Grande se nachází v rodinném domě v klidné části Olomouce.

Penzion a restaurant CARUSO
Penzion a restaurant CARUSO

Akce platná od 01.07.

Olomouc (Olomouc)

Nabízíme stylové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Náš penzion má kapacitu 80 míst s možností hlídaného parkoviště. Restaurace nabízí tuzemské i zahraniční speciality, na terase s velkoplošnou televizí máme vše pro grilování

AKCE
Okres: Olomouc
na Facebooku

Zvýrazněné akce

cx 0cx 1
Zde může být Vaše akce
cx 2
Zde může být Vaše akce
cx 3
Zde může být Vaše akce
cx 4
Zde může být Vaše akce

Zvýrazněné akce

co 1co 1
Zde může být Vaše akce
co 2
Zde může být Vaše akce
co 3
Zde může být Vaše akce
co 4
Zde může být Vaše akce
co 5
Zde může být Vaše akce
co 6
Zde může být Vaše akce
Webové stránky vytvořil Acceler
Provozovatel stránek nezodpovídá za správnost uvedených informací.