Informační
portál akcí v ČR

Celkem v portálu 928 akcí, přidáno 0 za posledních 24 hodin

Úvod> Reklama

Reklama

 V rámci portálu CZAKCE.CZ máte možnost propagaci Vámi vložené akce podpořit a ještě více je zviditelnit pro danou cílovou skupinu.

TOP akce –  V rámci uživatelem zadaných kritérií (např. oblast, město, typ) bude akce upřednostňována ve výběru. TOP výběr si můžete zaplatit na 1 – 2 týdny. Cena za týden je 25 Kč.


BANNER – Na hlavní stránce

– učiní Vaši akci nepřehlédnutelnou (vhodné především pro firemní či velké organizované akce, slevové akce, či upozornění na konkrétní značku)

CENA ZA BANNER JE 25 KČ TÝDEN

BANNER V REGIONECH-  NA VŠECH PODSTRÁNKÁCH VYBRANÉHO KRAJE -Podle typu akce či místa konání

* zobrazí se a upozorní na akci všechny potenciální účastníky, kteří mají akci v blízkosti či je zajímá zaměření akce (kulturní, sportovní akce, tematická setkání, regionální akce, či akční slevy)

* délku trvání si sami zvolíte (viz ceník)

CENA ZA BANNER JE 25 KČ TÝDEN
    cena je včetně DPH

NEWSLETTER rozešle Vaši akci všem registrovaným účastníkům v rámci regionu přímo do mailu krátce po zveřejnění. Jít naproti účastníkům se vyplatí.

CENA ZA BANNER JE 25 KČ TÝDEN
    cena je včetně DPH

SPECIÁLNÍ NABÍDKA- zde máte možnost zakoupení banneru pro prezentaci Vašeho produktu nebo firmy na celý rok. Nyní za super cenu. Omezený počet míst. Váš banner bude na všech podstránkách vybraného kraje v kategorii TÉMATICKÉ AKCE.

CENA NA ROK JE 1200 Kč


V případě zájmu o speciální nabídku nás kontaktujte na info@czakce.cz