Informační
portál akcí v ČR

Celkem v portálu 633 akcí, přidáno 0 za posledních 24 hodin

km

Akce, splňující daná kritéria: 0

< Zpět na výpis akcí

Penzion jizerky penziony Vila Karlov a Tichá říčka

Penzion jizerky penziony Vila Karlov a Tichá říčka

*- Povinné pole

08.01.2017
Josefův Důl (Jablonec nad Nisou)
Vila Karlov Karlov 67, 468 44 Josefův Důl Jablonec n. Nisou
608 882 901
info@penzionjizerky.cz

celoroční ubytování Jizerské hory

Rekreační areál Penzion jizerky tvoří dva samostatné objekty,

penzion Vila Karlov a penzion Tichá říčka

Ubytování Jizerské hory – Penzion jizerky

Vaše dovolená či víkend v Jizerských horách? To je ubytování v Penzionu jizerky na Karlově, který je velmi klidným a tichým zákoutím Jizerských hor. Karlov (700 m n.m.) leží v těsné blízkosti známých horských středisek Josefův Důl, Hrabětice a Bedřichov v Jizerských horách a je tak ideálním východiskem pro turistiku, cyklistiku, běžky a sjezdové lyžování v Jizerkách.

Rekreační areál Penzion jizerky tvoří dva samostatné objekty penzion Vila Karlov a penzion Tichá říčka, vzdálené od sebe necelých 50 metrů a nabízí tak široké možnosti ubytování a pronájmu jednotlivých pokojů, každého domu zvlášť anebo celého areálu.

Poloha na kraji lesa, přispívá k tomu, abyste tu v klidném a tichém prostředí strávili Vaši dovolenou a ubytování s dětmi, víkend nebo dovolenou na kole či na běžkách, nebo mohli jen tak odpočívat a procházet se po okolí.

Po celkové rekonstrukci nabízí Penzion jizerky vysoký standard ubytování s přátelskou a rodinnou atmosférou uprostřed krásné přírody Jizerských hor.

Podobné akce

Hotel Kořínek
Hotel Kořínek

Akce platná od 31.01.

Kořenov (Jablonec nad Nisou)

VÍTÁ VÁS HOTEL KOŘÍNEK – ubytování v Jizerských horách vhodné pro letní tábory, sportovní soustředění či firemní teambuildingové akce.

…více
Hotel Kořínek
Hotel Kořínek

Akce platná od 21.02.

Příchovice (Jablonec nad Nisou)

Hotel Kořínek se nachází v malebném prostředí v horském středisku Kořenov v obci Příchovice, na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor.

…více

Zvýrazněné akce

Zvýrazněné akce