Informační
portál akcí v ČR

Celkem v portálu 1571 akcí, přidáno 0 za posledních 24 hodin

km

Akce, splňující daná kritéria: 0

Úvodní strana \ PROSTĚJOV (Prostějov) \ Kalendářové akce \ Detail akce

< Zpět na výpis akcí

Maďarsko - Vánoční Budapešť

Maďarsko - Vánoční Budapešť

*- Povinné pole

01.12.2018 05:00
02.12.2018
PROSTĚJOV (Prostějov)
Vestour & Vesbus Protivanov

VÁNOČNÍ BUDAPEŠŤ 1.12.2018

PROGRAM:

Odjezd v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem. Návštěva Budínského vršku, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO – nachází se zde Královský palác, Rybářská bašta a Matyášův chrám. Vynechat nesmíme ani největší a nejstarší tržnici v Maďarsku, která nabízí jedinečnou možnost nákupů maďarských kulinářských dobrot. Projdeme se nejkrásnější "pešťskou" ulicí Váci až k náměstí Vörösmarty tér s adventními trhy a k bazilice sv. Štěpána, patrona země.

Odpoledne nás čeká individuální návštěva adventních trhů. Na mnohých budapešťských náměstích jsou umístěny vánoční trhy, jejichž součástí je doprovodný kulturní program. U stánků lze zakoupit umělecké předměty nebo si pochutnat na tradičních maďarských specialitách a hřejivých nápojích.

DOPRAVA: Autobusem

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Prostějov, Mostkovice, Plumlov, Vícov, Stínava, Malé Hradisko, Protivanov, Buková, Benešov u Boskovic, Okrouhlá, Vratíkov, Hrádkov, Boskovice, Lhota Rapotina, Doubravice nad Svitavou, Rájec - Jestřebí, Blansko, Lipůvka, Brno (nebo kdekoliv na trase)

CENA: 789 Kč

CENA ZAHRNUJE: autobusová doprava, služby průvodce

CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění

Podobné akce

Powerjóžení na Roseveltce - pondělí
Powerjóžení na Roseveltce - pondělí

03.09. - 24.06.2019

Olomouc (Olomouc)

Chcete se citlivě a příjemně postarat o svoje tělo? Jestli vážně uvažujete nebo vás třeba jen sem tam napadne, že byste se sebou měli začít něco dělat, přijďte na lekci power jógy. Powerjóga je dynamická, není to žádná nuda, jak by si někdo mohl myslet. Nesedíte čtvrt hodiny nehnutě v jedné pozici, ale svižně se střídá jedna za druhou, takže si opravdu máknete. Kromě vzhledu postavy má pozitivní vliv i na celkové zdraví, náladu a pozitivní pohled na život.

…více
Víkendové kurzy flamenca
Víkendové kurzy flamenca

28.09. - 15.06.2019

Olomouc (Olomouc)

10:00 - 11:00

…více

Zvýrazněné akce

Zvýrazněné akce

Prostějovské léto 2019
Prostějovské léto 2019

04.06. - 29.08.2019

PROSTĚJOV (Prostějov)

Prostějovské léto 2019

…více