Informační
portál akcí v ČR

Celkem v portálu 669 akcí, přidáno 0 za posledních 24 hodin

km

Akce, splňující daná kritéria: 0

Úvodní strana \ ČESKÉ BUDĚJOVICE (České Budějovice) \ Slevové akce \ Detail akce

< Zpět na výpis akcí

Denní levné ubytování České Budějovice

Denní levné ubytování České Budějovice

*- Povinné pole

23.08.2017
23.09.2020
ČESKÉ BUDĚJOVICE (České Budějovice)
Jaroslav Srba
721 589 838
info@ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz

Denní levné ubytování České Budějovice, penzion k relaxaci a odpočinku lze od 9 do 15 hodin využít jako cenově zajímavé diskrétní milenecké ubytování, pro zamilované páry a milence.

Denní levné ubytování České Budějovice.

Kromě běžného ubytování přes noc Vám penzion v Českých Budějovicích nabízí denní levné a diskrétní ubytování k odpočinku, odreagování či relaxaci nebo jako výborné místo k občasným romantickým schůzkám zamilovaných párů a milenců.

Ať už si během dne potřebujete odpočinout, odreagovat, nebo pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, či svého milého, Diskrétní levné ubytování České Budějovice Vám nabízí v době od 9 do 15 hodin milenecké ubytování a to na základě předchozí telefonické dohody s recepcí penzionu.

Milenecké denní ubytování České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 9 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu).

Diskrétní denní ubytování České Budějovice se slevou mohou využít zamilované páry v každém věku jako milenecké ubytování. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce penzionu je samozřejmostí.

Předností mileneckého penzionu je naprostá čistota pokojů a každodenní perfektní úklid celého objektu Denní levné ubytování České Budějovice.

Podobné akce

Zvýrazněné akce

Zvýrazněné akce